2002
Szolnok :
Török András : Y-szárnyú vadász - ezüst érem
2003
Szolnok :
Török András : B-szárnyú Bombázó - bronz érem
Római gabonaszállító vitorlás - bronz érem
Békéscsaba :
Török András : Szu-22 M4 - bronz érem
2004
Szolnok :
Herédi György : M-551 Sharidan - bronz érem
2005
Szolnok :
Katona István : P-51B Mustang - 6. helyezés
Békéscsaba :
Vakulya Imre : S-100 Torpedoboot - 4. helyezés
2006
Szolnok :
Katona István : P-40M Warhawk - ezüst érem
Toszkánai Lovag - bronz érem
Török András : TIE Avanger - bronz érem
Vakulya Imre : S-100 Torpedoboot - 4. helyezés
Velence :
Katona István : Ispotályos Lovag - ezüst érem
Vakulya Imre : S-100 Torpedoboot - ezüst érem
Békéscsaba :
Katona István : Ispotályos Lovag - bronz érem
Porosz Lovag - 5. helyezés
Ibériai Harcos - 6. helyezés
Pálfi Balázs : Bishop - 6. helyezés
Vakulya Imre : T-72 M2 - 6. helyezés
2007
Szolnok :
Katona István : "Mikuláscsomag" - arany érem
Mosonmagyaróvár :
Katona István : "Mikuláscsomag" - 6. helyezés
Békéscsaba :
Török András : X-szárnyú - ezüst érem
Szu-22 UM3 - bronz érem
MiG-21MF - bronz érem
Zenta (SRB) :
Katona István : La-7 - ezüst érem
Germán Harcos - bronz érem
Kovács Norbert : Achilleus - ezüst érem
Pálfi Balázs : Luchs - ezüst érem
Vakulya Imre : Tiger I - ezüst érem
2008
Tokaj :
Katona István : Germán Harcos - bronz érem
Békéscsaba :
Katona István : La-7 - 6. helyezés
Normann Lovag - 6. helyezés
Kovács Norbert : Thor - bronz érem
Pálfi Balázs : TYPE 61 - bronz érem
Zenta (SRB) :
Katona István : Phönix D.I - ezüst érem
Mongol Íjász - arany érem
Vakulya Imre : SAM6 Gainful - ezüst érem
2009
Miskolc :
Katona István : Germán Harcos - ezüst érem
II. Ramszesz - bronz érem
Szolnok :
Katona István : Öffag Albatros D.III - ezüst érem
Kovács Norbert : Aragorn - 4. helyezés
Novák Máté : Bismark - bronz érem
Török András : Buccaneer S.2 - Makettezők díja
Tokaj :
Katona István : Mongol Íjász - arany érem
Öffag Albatros D.III - ezüst érem
Kovács Norbert : Hector - bronz érem
Zenta (SRB) :
Katona István : "Angyal" - bronz érem
Öffag Albatros D.III - bronz érem
Kovács Norbert : Hector - ezüst érem
Török András : Buccaneer S.2 - bronz érem
Vakulya Imre : T-62 "K.O." - ezüst érem
2010
Szolnok :
Katona István : "Mikuláslány" - ezüst érem
Pálfi Balázs : K-14 - Makettezők díja
Jászberény :
Katona István : Phönix D.I - ezüst érem
Pálfi Balázs : K-14 - bronz érem , Tengeralattjáró Különdíj
Zenta (SRB) :
Katona István : Angol Lovag - bronz érem
Kovács Norbert : Han Solo - ezüst érem
Török András : Z-95 Fejvadász - ezüst érem
MiG-23UB - bronz érem
Vakulya Imre : Panther Ausf.D - bronz érem
Gödöllő :
Katona István : Kelta Harcos - ezüst érem
Angol Lovag - bronz érem
Pálfi Balázs : K-14 - bronz érem
2011
Szolnok :
Katona István : Minotaurusz - arany érem
Angol Lovag - arany érem
Kovács Norbert : Wolverine - arany érem , MESTERLEVÉL
Pálfi Balázs : Type XXI - arany érem
Török András : Nebulon-B fregatt - ezüst érem
Tokaj :
Katona István : Angol Lovag - ezüst érem
N1K1 Kyofu - ezüst érem
Kovács Norbert : Obi-Wan Kenobi - arany érem
Pálfi Balázs : Type XXI - arany érem
Török András : Z-95 Fejvadász - bronz érem
Mosonmagyaróvár :
Pálfi Balázs : Type XXI - bronz érem
Jászberény :
Katona István : Egyiptomi Hercegnő - bronz érem
Ki-44 Shoki - bronz érem
Kovács Norbert : Obi-Wan Kenobi - arany érem
Pálfi Balázs : Type XXI - arany érem
Zenta (SRB) :
Ádám László : Me-109G-6 - ezüst érem
Kovács Norbert : Luke és Yoda - ezüst érem
Pálfi Balázs : Type XXI - bronz érem
Török András : Nebulon-B fregatt - arany érem
Vakulya Imre : Pz.IV Ostwind - arany érem
Gödöllő :
Katona István : Ogre - ezüst érem
Kelta Törzsfő - bronz érem
Kovács Norbert : Luke és Yoda - bronz érem
Pálfi Balázs : Type XXI - bronz érem
Török András : Sea Harrier Mk.1 - bronz érem
Vakulya Imre : Pz.IV Ostwind - ezüst érem
2012
Szolnok :
Novák Máté : "Leborult a KV" - bronz érem
Török András : RZ-1 A-szárnyú vadász - 4. helyezés
Tokaj :
Katona István : Ogre - arany érem
Kelta Törzsfő - bronz érem
Mosonmagyaróvár :
Pálfi Bazázs : USS. Chicago - ezüst érem
Jászberény :
Katona István : Hegyi Ogre - bronz érem
D4Y2 Suisei - 4. helyezés
Pálfi Balázs : USS. Chicago - ezüst érem
Zenta (SRB) :
Katona István : Hegyi Ogre - bronz érem
D4Y2 Suisei - bronz érem
Pálfi Balázs : USS. Chicago - arany érem
Vakulya Imre : Sd.Kfz. 7/2 - ezüst érem , Best of Show (az Újvidéki klub-tól)
Újvidék (SRB) :
Katona István : N1K1 Kyofu - bronz érem
Kovács Norbert : Jack Sparrow - bronz érem
Vakulya Imre : Sd.Kfz. 234/1 - arany érem
Budapest (Bolyai) :
Pálfi Balázs : USS. Chicago - arany érem
Gödöllő :
Csányi Mihály : Jagdpanzer IV - arany érem
Katona István : Hegyi Ogre - bronz érem
Pálfi Balázs : USS. Chicago - ezüst érem
Török András : T-6 Texan - ezüst érem
Vakulya Imre : Sd.Kfz. 7/2 - arany érem
Belgrád (SRB) :
Katona István : N1K1 Kyofu - arany érem
Germán Harcos - bronz érem
Kovács Norbert : Wolverine - ezüst érem
Vakulya Imre : Jagdtiger - ezüst érem
2013
Szolnok :
Novák Máté : AB-43 - arany érem
Walesi Törzsfő - arany érem
Lőcsös kocsi - arany érem
"Névtelen félhernyó" - bronz érem
Pálfi Balázs : USS. Chicago - arany érem , MESTERLEVÉL
Török András : Victory-osztályú csillagromboló - 4. helyezés
Mosonmagyaróvár :
Novák Máté : Lőcsös kocsi - arany érem
Pálfi Balázs : USS. Connecticut - arany érem
Jászberény :
Katona István : Howling Griffon Terminator - ezüst érem
SPAD XIII. - bronz érem
Novák Máté : Lőcsös kocsi - arany érem
Autoblinda AB 43 - ezüst érem
"A pokol söpredéke" - bronz érem
Jagdpanzer IV - bronz érem
Pálfi Balázs : USS. Connecticut - arany érem
Zenta (SRB) :
Katona István : Howling Griffon Terminator - bronz érem
Kovács Norbert : Iron Man - bronz érem
Novák Máté : Lőcsös kocsi - arany érem
Budapest (Bolyai) :
Novák Máté : Kelta Nemes - ezüst érem
Pálfi Balázs : USS. Connecticut - arany érem
Gödöllö :
Csányi Mihály : SU-85M - ezüst érem
Katona István : Sopwith Camel TF.1 - bronz érem
Killa Kan - bronz érem
Long Fang - bronz érem
Kovács Norbert : Iron Man - ezüst érem
Novák Máté : Kelta Nemes - arany érem
Autoblinda AB 43 - ezüst érem
Lőcsös kocsi - bronz érem
Pálfi Balázs : USS. Connecticut - ezüst érem
2014
Miskolc :
Katona István : Ispotályos Lovag - arany érem
Magyar Vezér - ezüst érem
Killa Kan - ezüst érem
Ogre - bronz érem
SPAD XIII. - bronz érem
Germán Harcos - bronz érem
Novák Máté : Törp Harcos - arany érem
Kelta Nemes - arany érem , Győzelem Pajzsa különdíj
Pálfi Balázs : USS. Chicago - ezüst érem
Szolnok :
Katona István : Ispotályos Lovag - bronz érem
Killa Kan - bronz érem
Novák Máté : "Viharlovas" - arany érem , MESTERLEVÉL
Pálfi Balázs : USS. Connecticut - arany érem
Török András : AT-AT lépegető - 4. helyezés
Mosonmagyaróvár :
Török András : XV. századi karakk - arany érem
Jászberény :
Katona István : Magyar Vezér - 4. helyezés
Sopwith Camel TF.1 - 4. helyezés
Killa Kan - 4. helyezés
Novák Máté : "Viharlovas" - arany érem
Budapest (Bolyai) :
Novák Máté : "Mennyei Királyság" - arany érem
Gödöllő :
Csányi Péter Ákos : Amerikai Gyalogos - arany érem
Katona István : Crimson Fist Bajnok - ezüst érem
Kelta Törzsfő - bronz érem
Novák Máté : "Viharlovas" - arany érem
GAZ AAA - arany érem
Budapest (Golden Gobbo) :
Katona István : Killa Kan - ezüst érem
Novák Máté : "Viharlovas" - arany érem
2015
Miskolc :
Csányi Péter Ákos : Amerikai Gyalogos - arany érem
Katona István : Crimson Fist Bajnok - bronz érem
Kovács Norbert : "Nincs Bocsánat" - bronz érem
Novák Máté : "Viharlovas" - arany érem
Northumbriai Harcos - ezüst érem
"Mennyei Királyság" - ezüst érem
GAZ AAA - bronz érem
Török András : Victory-osztályú csillagromboló - arany érem
Szolnok :
Flóra Attila : S.FH 18 Howitzer - ezüst érem
Katona István : Crimson Fist Bajnok - arany érem
Kovács Norbert : Cynric - ezüst érem
Novák Máté : Viking Harcos - arany érem
Mosonmagyaróvár :
Novák Máté : GAZ AAA - arany érem
"Mennyei Királyság" - ezüst érem
Viking Harcos - bronz érem
Pálfi Balázs : K335 Giepard - arany érem
Ingolstadt (GER) :
Katona István : Normann Lovag - 4. helyezés
Novák Máté : "Viharlovas" - bronz érem
Jászberény :
Katona István : "Ragályhordozó" - ezüst érem
Kelta Törzsfő - bronz érem
Novák Máté : Viking Harcos - ezüst érem
GAZ AAA - bronz érem
Pálfi Balázs : K335 Giepard - arany érem
Török András : CH-47D Chinnok - arany érem
Apc :
Csányi Péter Ákos : Amerikai Gyalogos - ezüst érem
Budapest (Bolyai) :
Flóra Attila : S.FH 18 Howitzer - arany érem
Gödöllő :
Katona István : "Ragályhordozó" - ezüst érem
Nieuport Ni-23 - 4. helyezés
Kovács Norbert : Ambiorix - bronz érem
Novák Máté : Obi-Wan Kenobi - arany érem
Viking Harcos - ezüst érem
Pálfi Balázs : K335 Giepard - ezüst érem
Budapest (Golden Gobbo) :
Katona István : "Ragályhordozó" - ezüst érem
Novák Máté : "Mennyei Királyság" - bronz érem
2016
Miskolc :
Katona István : Azték Nemes - bronz érem
Nieuport Ni-23 - különdíj
Novák Máté : Obi-Wan Kenobi - arany érem
Saladin - arany érem
Szolnok :
Flóra Attila : Sd.Kfz. 6 Diana - ezüst érem
Katona István : Azték Nemes - ezüst érem , különdíj
Venerable Dreadnought - ezüst érem
Novák Máté : Obi-Wan Kenobi - arany érem
Pálfi Balázs : K335 Giepard - ezüst érem
Török András : Etendard IV.P - bronz érem
Jászberény :
Flóra Attila : Flirt II. - 4. helyezés
Katona István : Barbár Ork - arany érem
Novák Máté : Saladin - arany érem
Török András : MH-60K - bronz érem
Etendard IV.P - 4. helyezés
Budapest (Bolyai) :
Flóra Attila : Sd.Kfz. 6 Diana - ezüst érem
Gödöllő :
Katona István : Barbár Ork - arany érem
Burgund Harcos - bronz érem
Novák Máté : Jessica Thunderhawk - arany érem , Best of Show
Török András : Velencei Karakk - bronz érem
Budapest (Golden Gobbo) :
Novák Máté : Jessica Thunderhawk - arany érem
2017
Miskolc :
Katona István : Khalgrim - arany érem
Burgund Harcos - ezüst érem
Komisszár - Bronz érem
Novák Máté : Jessica Thunderhawk - arany érem , Győzelem Pajzsa különdíj
Whippet - 4. helyezés
Török András : Velencei Karakk - ezüst érem
Etendard IV.P - 4. helyezés
Szolnok :
Katona István : Khalgrim - bronz érem
Gannet AEW.3 - 4. helyezés
Novák Máté : Jessica Thunderhawk - arany érem
Török András : Velencei Karakk - arany érem
Mosonmagyaróvár :
Török András : Velencei Karakk - ezüst érem
Jászberény :
Katona István : Beaufighter TF.X. - ezüst érem
Török András : Mirage 2000.C - arany érem
OH-58A - ezüst érem
Velencei Karakk - ezüst érem
Budapest (PSMK) :
Novák Máté : Gaz AAA - arany érem
Jessica Thunderhawk - arany érem
Pálfi Balázs : Giepard - Mesterek Mester
USS Chicago - ezüst érem
Török András : Velencei Karakk - ezüst érem
Gödöllő :
Katona István : Khalgrim - 4. helyezés
Novák Máté : Whippet - arany érem
Török András : Bizánci kereskedelmi hajó - arany érem
Venator osztályú csillagromboló - ezüst érem
2018
Miskolc :
Borza Tamás : AT-ST - 5. helyezés
Katona István : Skink Pap - 4. helyezés
Etruszk Hoplita - 5. helyezés
Sentinel - 6. helyezés
Novák Máté : "Reggelek" - bronz érem
Valkűr - 4. helyezés
Török András : Venator osztályú csillagromboló - arany érem
Bizánci kereskedfelmi hajó - bronz érem
Waderna Andrea : Z'Gok - 4. helyezés
Szolnok :
Borza Tamás : AT-ST - ezüst érem
Katona István : Sentinel - ezüst érem
Novák Máté : Knight of Hell - arany érem
Török András : Bizánci kereskedelmi hajó - arany érem , MESTERLEVÉL
Venator osztályú csillagromboló - ezüst érem
Waderna Andrea : Z'Gok - arany érem
Mosonmagyaróvár :
Novák Máté : Knight of Hell - bronz érem
Jászberény :
Katona István : Etruszk Hoplita - ezüst érem
Ki-100 II - bronz érem
Novák Máté : Knight of Hell - ezüst érem
Török András : AH-1W - bronz érem
Rafale-M - 4. helyezés
Venator osztályú csillagromboló - 4. helyezés
Waderna Andrea : K-2SO - 4. helyezés
Zalaegerszeg :
Borza Tamás : X-wing - arany érem
R2-D2 - arany érem
Katona István : Etruszk Hoplita - ezüst érem
Novák Máté : Jessica Thunderhawk - arany érem
Sipos Tamás : A6M - bronz érem
Waderna Andrea : K-2SO - ezüst érem
Budapest (PSMK) :
Török András : OH-13 - ezüst érem
Békéscsaba :
Katona István : Nagy Pakál - 5. helyezés
Novák Máté : Whippet - arany érem
Jessica Thunderhawk - bronz érem
Lőcsös kocsi - bronz érem
Budapest (Bolyai) :
Novák Máté : Whippet - arany érem
Normann Harcos - arany érem
2019
Miskolc :
Katona István : Az Utolsó Zsoldos - ezüst érem
Nagy Pakál - 4. helyezés
Blood Angels Terminator - 5. helyezés
Novák Máté : Normann Harcos - 6. helyezés
Szolnok :
Novák Máté : “The Lincoln Guards” 1861 - arany érem
Török András : Spanyol patache 1588 - arany érem
OH-1 Sioux - 4. helyezés
Jászberény :
Borza Tamás : Messerschmdt Bf.-108 - bronz érem
Katona István : Nagy Pakál - 4. helyezés
Török András : Gloster Meteor F.8 - bronz érem
Békéscsaba :
Katona István : RF-101C - 4. helyezés
Barin - 5. helyezés
Novák Máté :